سلامت چشم

برنامه Eye Care Plus یک اپتومتریست هوشمند

تقریبا همه ما گذرمان به مطب چشم پزشکی و دستگاه های اپتومتری افتاده؛ جایی که چشم پزشک با معاینه و آزمون چشمانمان،نمره عینک مناسبی تعیین کرده یا ما را از وجود ضعف و بیماری در این عضو باارزش و ظریف بدن آگاه می کند. اپلیکیشن Eye Care Plus دانشش در حد یک مختصص چشم و دستگاه های اپتومتری نیست، با این وجود تا حد مقدماتی ما را از وجود نقص در بینایی آگاه کرده و برای مراقبت از چشم ها راهکارهای علمی ارائه می دهد.

با ورود به اپلیکیشن، هفت تست مختلف بینایی را باید پشت سر بگذارید تا عیوب احتمالی چشم مشخص شوند. از جمله این تست ها تست تنبلی چشم، عینک، آستیگماتیسم، دید مرکزی، حساسیت به نور و کور رنگی هستند. معروف ترین و اولین آزمونی که باید پشت سر بگذارید، تشخیص جهت E ها است که همگی با آن آشناییم.

با ورود به آن، اپلیکیشن از شما می خواهد که چشم چپ خود را بسته، موبایل را در مقابل صورت خود به صورت ثابت نگاه داشته و جهت E ها را تشخیص دهید. پس از اتمام آزمون، عیوب چشم هایتان به نمایش درآمده و در اپلیکیشن ثبت خواهد شد.

بعد از اتمام کلیه آزمون ها، قسمت تمرینات آزاد شده که با انجام دادنشان می توانید عیوب احتمالی دیدتان را تا حدی رفع کنید. بخشی هم به عنوان Eye Guide در نظر گرفته شده که در آن توصیه های غذایی و راهکارهای مفیدی برای بهداشت و سلامت چشم خواهید یافت.

البته آزمون های این اپلیکیشن آنچنان دقیق نیستند و خود سازندگان هم پیش از شروع به کار، این نکته را به شما یادآوری کرده اند. با این وجود، Eye Care Plus از بهترین اپلیکیشن های پزشکی و سلامت چشم در تلفن های هوشمند به شمار آمده و یکبار استفاده از آن ضرری به همراه ندارد.

منبع:دیجیاتو

برای دانلود نسخه اندروید نرم افزار کلیک کنید!


مقالات مرتبط

نظر خود را ثبت نماييد

متن نظر*
کد بالا را وارد کنید

إغلاق