سبک زندگی

این 27 نکته تمام آن‌چیزی‌ست که می‌توانید از انسان‌های فرازمینی‌ یاد بگیرید

2 درصد از آدم‌هایی که برخلاف 98 درصد مردم, هفت آسمان زندگی‌شان را فتح می‌کنند. انگار که با همه فرق دارند و واقعا فرازمینی هستند.اما جالب اینجاست که آنها فرازمینی به دنیا نیامده‌اند

اول از همه‌چیز بگوییم که منظورمان از فرازمینی‌ها موجودات عجیب‌وغریبی نیست که احتمالا اکنون تصور کرده‌اید. در مورد انسان‌های فرازمینی صحبت می‌کنیم آدم‌هایی که تفاوت‌شان با بقیه زمین تا آسمان است.

2 درصد از آدم‌هایی که برخلاف 98 درصد مردم, هفت آسمان زندگی‌شان را فتح می‌کنند. انگار که با همه فرق دارند و واقعا فرازمینی هستند.اما جالب اینجاست که آنها فرازمینی به دنیا نیامده‌اند. آن‌ها همین افرادی هستند که دور و بر خودتان می‌توانید پیدا کنید و ما به آنها لقب موفق می‌دهیم.

می‌خواستید بدانید کسانی که در جامعه به عنوان موفق شناخته می‌شوند؛

چه ویژگی‌هایی دارند؟

در مورد چه حرف می‌زنند؟

روزشان را چطور می‌گذرانند؟

در ذهن‌شان چه می‌گذرد؟

چه تفاوت‌هایی با بقیه دارند؟

چه طرز تفکری دارند؟

و .


امروز 27 مورد از مهم‌ترین ویژگی‌های این افراد را اینجا در یک مقاله برای‌تان لیست کرده‌ایم که مطمئن باشید عمل کردن به این نکات و پیاده کردن‌شان زندگی‌تان را دگرگون خواهد کرد.

هر مورد به طور خلاصه بحث شده اما به این معنی نیست که نباید هیچ کدام از این ویژگی‌ها را دست کم بگیرید. یک بار یا صد بار این لیست را بخوانید. اما مهم این است که مرد عمل باشید و حداقل تعدادی از این‌ها را در زندگی‌تان عملی کنید. اما مطمئن باشید که حتی خواندن‌شان هم حداقل (اگر نمی‌خواهید به آن‌ها عمل کنید!) ذهنیت‌تان را تغییر خواهد داد.

اگر به موردی طلایی برخورد کردید باید آن را بنویسید، قاب کنید و یا به در یخچال بزنید تا هرگز نتوانید آن را فراموش کنید.

1- خود را با گذشته خود معرفی نمیکنند، آنها گذشته ای خود را کاملا رها کرده اند و تنها به آینده نگاه میکنند و در حال تمرکز بر روی آینده هستند.

2-  از یک روش خاص برای پردازش رویدادها استفاده میکنند، آنها واکنش های خود را بر اساس سازگاری با اتفاق های رخ داده، انجام می دهند.

3-  هیچ چیز برای اثبات و خودنمایی ندارند، این افراد واقعا فروتن هستند، به ندرت در بین آنها می توان افراد خودخواهی  را مشاهده نمود که درباره خود تعریف می کنند این افراد بیشتر در مورد کار صحبت می کنند.

4-  ابتدا مردم را دسته بندی کرده تا متوجه شوند آن ها برای چه چیزی زندگی می کنند، سپس به آنها احترام می گذارند و با احتیاط با آنها برخورد می کنند.

5-  توجه کنید که احساسات آنها واقعی نیست، بلکه نتیجه باورها و براساس شرایط و تجارب آن ها است.

6-  این افراد کاملا مستقل هستند، و مهمترین ویژگی آنها برای استخدام افراد در شرکت شان استقلال کارمندان شان است.

7- برنامه های آن ها کاملا مشخص است، و بدون هیچ برنامه ای یا به شکل ناخودآگاه دست به کاری نمی زنند.

8-  آن ها از انجام اقدامات فوری پرهیز می کنند و همواره در حال تلاش برای تبدیل دنیا به جای بهتری هستند.

9- مسئولیت واکنش های خود، احساسات و انتخاب های خود را به عهده می گیرند و از وظایف خود سرپیچی نمی کنند.

10-  تمام برنامه های آن ها سازماندهی شده است و تمام کارها را به شکل منظم و طبق روال انجام می دهند. بنابراین همواره خروجی آن ها بسیار بالا است.

11-  خود را به خوبی می شناسند و عادات و روابطی که منجربه شکست آن ها می شود را تغییر و حذف می کنند.

12-  به اخلاق بسیار پایبند هستند و به هر آنچه می گویند،  عمل می کنند. اطرافیان آن ها می دانند که آن ها بسیار خوب و قابل اعتماد هستند.

13-  آن ها برای انجام کارهای خود تصمیمات واضحی می گیرند و دست به کار می شوند و نتایج خوبی نیز دریافت می کنند.

14-  آن ها اصلا اهمیت نمیدهند که دیگران در مورد آن ها چگونه قضاوت می کنند، بنابراین در تصمیم های خود تحت تاثیر دیگران قرار نخواهند گرفت.

چند سال قبل یاد گرفتم که هیچ‌گاه نباید با یک گراز کشتی گرفت. چون هم بدن خودتان را کثیف می‌کنید و هم گراز از این کار لذت می‌برد.

15-  راجع به دیگران همواره خوب صحبت می کنند و هرگز درمورد آن ها قضاوت نمی کنند، در روابط شان به افراد اجازه می دهند که خودشان باشند و از دیدن ضعف افراد ناراحت می شوند.

16-  مانند یک مربی دیگران را هدایت می کنند، همیشه به دنبال بهترین ها هستند بنابراین اطرافیان خود را راهنمایی می کنند تا آن ها نیز کارآمد و موثر و موفق باشند.

17-  برای زندگی در کنار مردم و اطرافیان شان سپاسگزار هستند، و از داشتن چیزهای کوچک قدردانی می کنند.

18- خود را بیش از حد جدی نمی گیرند و انسان های راحتی هستند.

19-  اشتباهات خود را می پذیرند و همواره تلاش می کنند از رویدادها یاد بگیرند و شرایط را به نفع خود تغییر دهند.

20- هنگام برخورد با مشکلات سعی می کنند کمک کننده باشند تا منتظر کمک دیگران بمانند و مدام در حال تلاش و حرکت به سمت جلو هستند.

21-  مراقب سلامت خود هستند و قدر سلامتی خود را به خوبی می دانند، این مهمترین دلیل برای داشتن دوران پیری خوب برای آن ها است.

22- لذت میبرند. آن ها از شغل خود راضی هستند و با انجام سرگرمی های لذت بخش از زندگی خود لذت می برند و تفریحاتی را انجام می دهند که برای آن ها سودآور و لذت بخش باشد.

23-  از انجام کار سخت لذت می برند زیرا می دانند پاداش خوبی در انتظار آن ها است، آن ها همواره در حال تقویت خود برای کسب موفقیت بیشتر در زندگی خود هستند.

24-  برای انجام کارهای خود همواره به خوبی بر روی کار متمرکز می شوند، تا کار به بهترین نحو انجام شود.

25-  حداقل دوبار در هفته سرگرمی های فکری انجام می دهند این کار آن ها را برای رسیدن به هدف متمرکز می کند همچنین کمک میکند تا راهکارهای خلاقانه تری پیدا کنند.

26- عاشق مطالعه هستند، آن ها همیشه در حال یادگیری و انطباق خود با زمانه هستند، به همین دلیل همیشه در هر کاری پیش قدم خواهند بود.

27- رخدادهای که در نگاه دیگران مشکل است را به عنوان یک فرصت برای پیشرفت می بینند، در باور آن ها غیر ممکن وجود ندارد.

حالا بگویید که شما چه فکر می‌کنید؟

کدام یک از ویژگی‌ها را در خود می‌بینید؟

کدام یک به نظر شما از همه می‌تواند مهم‌تر باشد؟


منبع: سایت سوخت جت

ادامه مطلب

مقالات مرتبط

نظر خود را ثبت نماييد

متن نظر*
کد بالا را وارد کنید

اين مقاله را بخوانيد!

بستن
إغلاق